Answer:
8 rolls for $1.89
Step-by-step explanation:
when you divide to see how much each one costs the 8 rolls is better
8 rolls for 1.89
It's the first one I think
40
b² - 4ac
= 16 - 4(3)(-2)
= 16 + 24
= 40