1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
il63 [147K]
3 years ago
10

What is the constant rate of change in this?

Mathematics
1 answer:
valentina_108 [34]3 years ago
8 0

Answer:

function

Step-by-step explanation:

hahahahahahahbasta yan ata ang sagot

You might be interested in
there are 341 pine trees and spruce trees in woodlot. 122 trees were pine. what fraction of the trees were spruce?​
Olenka [21]

Answer:

219 over 1000

Step-by-step explanation:

3 0
3 years ago
What is the unit rate for $80 for 16 tickets
suter [353]
5 dollars a ticket. Divide 80/16 to get tour answer.
7 0
3 years ago
కమలములు నేటీనీ విడిచి పేటీ బయటకి వస్తే ఎం జరుగుతుంది​
Murljashka [212]

Answer:

లోటస్ సరస్సులు మరియు నదులలో పెరిగే మొక్క. పువ్వులు, విత్తనాలు, ఆకులు మరియు భూగర్భ కాండం (రైజోమ్) యొక్క భాగాలు make షధ తయారీకి ఉపయోగిస్తారు

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
An ice cream parlor has 6 different flavors. they have 4 toppings and 2 types of cones. how many possible ice cream combinations
vlabodo [156]
6*4=24*2=48 combinations
3 0
3 years ago
Y+ 2 = -8<br><img src="https://tex.z-dn.net/?f=%20%20%5Cfrac%7By%7D%7B5%7D%20%2B%202%20%3D%20%20-%208" id="TexFormula1" title="
yKpoI14uk [10]

Answer:2

Step-by-step explanation:

idek

6 0
3 years ago
Other questions:
  • Need answer quick please! Thank you
    15·2 answers
  • What’s the correct answer for this?
    14·2 answers
  • The HCF of 240 and 150
    11·1 answer
  • Which equation shows the substitution method being used to solve the system of linear equations?
    7·2 answers
  • Solve: 3(4x-2)is greater than or equal to 7x+19
    14·2 answers
  • I can't write the problem but I’ll insert in the picture
    7·1 answer
  • I need someone to solve for x and explain their steps, please!
    5·1 answer
  • Jenny has twice the amount of tomatoes as Henry has. If t = the number of tomatoes Henry has, how many tomatoes does Jenny have?
    11·1 answer
  • Darrell had $26 dollars when he left for the fair. He spent $12 on rides and $8 on food. Write an addition expression for the am
    9·1 answer
  • Given f(x) and g(x) = f(x) + k, look at the graph below and determine the value of k.<br> k=______.
    15·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!