1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
katrin [286]
2 years ago
6

Here is a test for y'all what is 2x0+2x93,797x0+32

Mathematics
2 answers:
Ludmilka [50]2 years ago
8 0

Answer:

32

Step-by-step explanation:

0+0+32

wolverine [178]2 years ago
6 0

Answer:

The answer is 32

You might be interested in
Find the slope given the two points below:<br> (-8, — 11), (-1, 17)
scoray [572]

Answer:

Slope: 4

Step-by-step explanation:

5 0
3 years ago
Read 2 more answers
What is the solution?
slega [8]
If you're looking for c, then the answer is 6 in. I found this answer by using a2+b2=c2 So 4 squared + 5 squared = 41. So then i found the square root of 41 which is 6.40, which rounds to 6.
7 0
3 years ago
Read 2 more answers
cConsider a game in which players roll a number cube to determine the number of points earned. If a player rolls a prime number,
quester [9]
Expected value = -1(1/6) + 2(1/6) + 3(1/6) - 4(1/6) + 5(1/6) - 6(1/6) = -1/6 + 2/6 + 3/6 - 4/6 + 5/6 - 6/6 = -1/6 = -0.167
4 0
3 years ago
Read 2 more answers
7y means
olga55 [171]
Answer:

C

Explanation:

When a number is connected to a variable, (letter) you are multiplying them.
7 0
3 years ago
A recipe uses 8 cups of milk for every 3 cups of oatmeal.
vampirchik [111]
If you divide 8 by three and you'd get 26 but the 6 keep reapeting
5 0
3 years ago
Other questions:
  • Given the following diagram, if m∠1 = m∠4, then all of the following must be complementary angles except
    9·2 answers
  • Identify the domain, range, and codomain in each graph. Then use the codomain and range to determine whether the
    11·1 answer
  • Ellen purchased a dishwasher, which cost $315 before the 9.22% sales tax. She used the machine an average of 10 times per week f
    7·2 answers
  • What is the solution to 4x+6 18
    7·1 answer
  • Is 12.89 a irrational number
    7·1 answer
  • Question 2<br> Salve for then in the measure of are GF
    10·1 answer
  • Find the exact value of sin A in simplest radical form. ​
    5·1 answer
  • A 2 lb bag of sunflower seeds cost $1.29. Find the unit price. If needed
    9·1 answer
  • Write the ratio as a fraction in simplest form, with whole numbers in the numerator and denominator. 24 yds :32 yds
    6·1 answer
  • Aditya's dog routinely eats Aditya's leftovers, which vary seasonally. As a result, his weight fluctuates throughout
    7·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!