1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Digiron [165]
2 years ago
9

Okay ANSWER NOW fknglknkljgl;3jg;k4g;lnsrbjbjkg

Mathematics
1 answer:
aev [14]2 years ago
3 0

Answer:

C. HOPE THIS HELPED HAVE A GEART Day GAWG

Step-by-step explanation:

You might be interested in
Which set of ordered pairs represents a function?
Paladinen [302]
3 because the numbers for x are all different
5 0
2 years ago
Solve these 3 quadratic equations
Studentka2010 [4]

Answer:

follow me

Step-by-step explanation:

enjoy your now nice study

4 0
3 years ago
Please help with this question, I keep getting mixed up between these options.
Artyom0805 [142]

Answer:

SAS

Step-by-step explanation:

6 0
3 years ago
Read 2 more answers
A 9-kilogram bag of cement costs $12.22. What is the unit price, rounded to the nearest cent
Alekssandra [29.7K]

1.36 because 12.22/9=1.36
3 0
3 years ago
What is -2x-y=-9. <br> 5x-2y=18
Vaselesa [24]

Answer:

I put them in slop so

1) y= -2x+9

2) y=5/2x -9

it would help to say what u need to solve it for but hoped it helped

7 0
2 years ago
Other questions:
  • What value of x satfies the equation 5/6(3/8-x)=16
    15·1 answer
  • Find the GCF of this number 17,22
    10·2 answers
  • Mr. Sullivan places tiles numbered 1 through 18 in a bag and assigns a number to represent each of the 18 students in his class.
    6·1 answer
  • Find the circumference of the following
    12·1 answer
  • What is the (y) to this equation -5x+2y=13<br> 5x+y=-1
    5·1 answer
  • Pls work this out thanx
    12·2 answers
  • ghexdhdxdhhFRE.E BRAINLIESThgdvbdnsjebdshwydsbshssbegdvdbghexdhdxdhhFRE.E BRAINLIESThgdvbdnsjebdshwydsbshssbegdvdbghexdhdxdhhFRE
    15·1 answer
  • Choose the equation of the line through (4, -5) and perpendicular to 6x + 12y = 13.
    5·1 answer
  • PLEASE HELPP Im doing delta math: A group of friends wants to go to the amusement park. They have $363 to spend on parking and a
    15·1 answer
  • Whoever answers i’ll mark brainliest
    6·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!