Answer:
6,4
Step-by-step explanation:
I'm not sure if 4 is correct but 6 definitely is. I hope this helps
Answer:
m = 3
Step-by-step explanation:
Answer:
Step-by-step explanation:
11 and 12
The material costs 5.37 for 1 yard.
Multiply the cost of 1 yard by the number of yards bought:
5.37 per yard x 4.75 yards = $25.51 Total cost.
The answer would be D.