1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Lady bird [3.3K]
3 years ago
8

If ☆ x 2 = 0, then ☆ 8 will equal: 0 + 6 O + 8 0 x 2 O X4 0 x 8

Mathematics
1 answer:
soldier1979 [14.2K]3 years ago
3 0
The last one I think
You might be interested in
A store that sells skis boys them from a manufacturer at a wholesale price of $57. The
Over [174]

Answer:

50 = 2

Step-by-step explanation:

which by definition equates to 68+1

3 0
3 years ago
Use the given diagram to answer the question.
Elanso [62]

Answer:

X Z Y

Step-by-step explanation:

The first Question is X

The second Question is Z

The third question is Y

5 0
3 years ago
Please help,I really need it
dalvyx [7]
What do you need help with?
5 0
3 years ago
Need help with number 6 plssssssssssassssa
Advocard [28]
C I think sorry I will try I will get other answers later
8 0
3 years ago
What is 14.9 divided by 0.02
vampirchik [111]
745 is the answer :)
3 0
3 years ago
Other questions:
  • A student was given a piece of rope and told to cut it into two equal pieces, keep one piece, and pass the other piece to the ne
    9·1 answer
  • Evaluate <br> x<br> — + 6(x-12) when x=12<br> 4
    15·1 answer
  • A truck travels at the rate of 80 kilometers per hour. how much distance will it travel in 30 minutes?
    7·1 answer
  • Sal has 8 comic books and 4 detective books his sister says 2/3 of his books are comic books sal says that 8/12 of his books are
    12·1 answer
  • What is the combined snowfall total for all three cities?
    12·2 answers
  • - Name a regular polygon with an interior angle of 120 degrees<br>​
    10·1 answer
  • PLS HELP?!??!
    5·1 answer
  • What is 100x100= pls i will mark brainly if correct
    9·1 answer
  • 13. The number of elephants at the circus was two fifths of the number of horses. If there were 16 elephants, how many
    6·1 answer
  • If pound of cheese costs $3.43, what is the cost per pound?<br> PLS HELP
    7·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!