1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
serg [7]
3 years ago
15

What the heck is happening in this picture

Mathematics
2 answers:
ycow [4]3 years ago
7 0

Answer:

nothing they just chillin chillin-.-

Olegator [25]3 years ago
6 0
You can download the answer her www.yourmom.com ik they chilling tho
You might be interested in
A stamp gets more expensive each year. It increases in value by 60% each year what is the growth factor ?
bixtya [17]

Answer: Nancy spent $44.59 on 5.25 quarts of olive oil. What is the cost of one quart of olive oil? Round to the nearest cent.

$8.38 per quart

$8.49 per quart

$8.57 per quart

$8.92 per quart

Step-by-step explanation:

5 0
3 years ago
Read 2 more answers
Plant A is 18 inches tall after one week 36 inches tall after two weeks 56 inches tall after three weeks Plan B is 18 inches tal
KATRIN_1 [288]
So what is your question
8 0
3 years ago
The function g(x) = x2 is transformed to obtain function h: h(x) = g(x + 1).
Anika [276]

Good evening ,

Answer:

We just transform the g graph using a translation of vector (-i)

Step-by-step explanation:

Look at the photo below for the graphs.

:)

5 0
3 years ago
ABCDEF is a regular hexagon. AJFGH is a regular pentagon
Ede4ka [16]
Please finish the sentence(s). This doesn’t have enough information. Have a good day
3 0
3 years ago
A rectangle is 7 meters long.the perimeter of the rectangle is 24 meters what is the width of the rectangle.
shepuryov [24]
Width is 5 meters.
Hope this helped!
5 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Ethan can type 2 pages in 1/3 of an hour how many pages can he type in 8 hours
    8·1 answer
  • Maeve survey a large number of students at the bowling alley about their favorite weekend activity
    14·1 answer
  • a standard piece of paper is 0.0038 in. thick. How many times would you have to fold it in half for the piece of paper to be thi
    13·1 answer
  • Please please help me out!!!
    15·1 answer
  • What is 20% of 3000?
    7·2 answers
  • The triangles are similar.<br><br> What is the value of x?
    14·2 answers
  • You want to order some T-shirts that cost $14 each. Shipping is $7 per order. If you
    14·2 answers
  • the $700 you put into the bank is being continuously at 1.2%. how much will it be worth after 3 years?
    13·1 answer
  • Isaac applied the steps below to find the product of (4.2)(–5.4). Step 1: (4.2)(–5.4) = (–5.4)(4.2) Step 2: = (–5.4)(4) + (–5.4)
    14·1 answer
  • Please help worth 100 points
    12·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!