A :
2.88/48 = $0.06 per ounce
B :
3.52/64= $0.055 per ounce
can be rounded to $0.06
C :
the container of 64 ounces for 3.52
or both are the same
Answer:
Angle 1 is 60°
Step-by-step explanation:
Answer:
why u sooooooooooo gay
Step-by-step explanation: