1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Oksanka [162]
2 years ago
14

Rate how emo I am!!!

Mathematics
2 answers:
Tom [10]2 years ago
7 0

Answer:

i rate emo level: bErS XD

Step-by-step explanation:

save the bers

Nutka1998 [239]2 years ago
5 0
5 ish not really emo
You might be interested in
What is the simplified base for the function f(x) = 2?<br><br> 2<br> 3<br> 9<br> 18
Nina [5.8K]
This is 9 I would have to say.
5 0
3 years ago
Read 2 more answers
The formula for simple interest is
Vikentia [17]

Answer:

p(r+1)

Step-by-step explanation:

Hope this helps

3 0
2 years ago
Which are are the roots of the quadratic function F(q)=q^2-125?
nadezda [96]
Q^2 - 125 = 0
q^2 = 125

q = +/- sqrt 125  =    11.18, -11.18
5 0
3 years ago
I need help how to solve it mot the answer plz and thank u
jek_recluse [69]
The second one would be the answer. You want to plug in for this question. You can divide over the five leaving you with (x-2)^2 =25. Since you are squaring this answer, you want to get either 5 or negative five. Both -3 and 7 will do that.
4 0
3 years ago
Read 2 more answers
MARKING BRAINLIEST <br><br> PLS HELP
beks73 [17]
It would be the f(x+3) + 2
4 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Rewrite the function by completing the square.<br> f(x) = x2 – 10x + 44<br> +<br> f(x) = (x+
    6·1 answer
  • Gabriel is making a mixture of compost and soil to use for a special plan he wants his final mix to be two part compost to 10 pa
    12·1 answer
  • If two lines are parallel and one has a slope of -7 what is the slope of the other line
    5·2 answers
  • Dion’s grandmother is making a quilt using four small squares put together to form one large square block. How many different bl
    10·1 answer
  • Pls answer as soon as possible thanks :)
    7·2 answers
  • How much did Mario spend on golfing? a. $35.20 b. $45.20 c. $47.88 d. $143.96
    12·2 answers
  • Create an equation that has exactly one real solution. 6(3x+4)-x=_x+3
    10·1 answer
  • A 6-pack of light bulbs costs $7.38. What is the unit price?
    14·1 answer
  • Solve the right triangle.
    8·1 answer
  • If f(x) = -5^x - 4 and g(x) = -3x - 2, find (f - g) (x).
    14·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!