Answer:
A. 1
B. -10
Step-by-step explanation:
Step-by-step explanation:
4 bags of bananas for $22.52
=> 2 bags of bananas for $22.52 * 2/4 = $11.26.
Hence it would cost $11.26.
Answer:A
Step-by-step explanation:
I believe its 31/100! <span>To write 0.3111 as a fraction you have to write 0.3111 as numerator and put 1 as the denominator. Now you multiply numerator and denominator by 10 as long as you get in numerator the whole number.</span>
How do u write 650 as a fraction......650/1
** if u have a whole number, and u want to make it a fraction, just put it over 1