Answer:
prime i think sooooooooooooo
Hello.
The answer to 1 is <span>$3,180
All you have to do is divide 21,200 by 15%
The answer to 2 that is also true. You would have to find the unit rate to be able to find how much miles to operate.
Have a nice day</span>
4x+1/5
I hope this helps! I'm hoping google translated your question properly, I'm native english speaking
¡Espero que esto ayude! Espero que google tradujera tu pregunta correctamente, soy nativo de habla inglesa
Answer:

Step-by-step explanation:
[3, 1] and [0, −3]

I am joyous to assist you anytime.
Answer:250
Step-by-step explanation: