Answer:
The total would be 300
Step-by-step explanation:
310
-10
-----
300
Divide total price by quantity:
15.60 / 6 = 2.60
Unit price = $2.60
Answer:
Answer:
10x-3=7x+45 corresponding angle
10x-7x=45+3
3x=48
x=48/3=16
value of x is 16.
Answer:put a pt on the y on -2 then go down 3 and 2 right put another pt
Then from first pt go up 3 and 2 left
Now you have 3 pts look at picture
Step-by-step explanation:
Answer:
it would have a range of 6
Step-by-step explanation:
im guessing that u ment 4 and ten not 104 so ya