1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Ilya [14]
2 years ago
8

Please help!!! what are the 3 solutions of 0​

Mathematics
2 answers:
kobusy [5.1K]2 years ago
4 0
No solution, many solution
ArbitrLikvidat [17]2 years ago
3 0
No solutions many solutions and solutions
You might be interested in
a chocolate chip cookie has 10 more calories than an ice cream cone. together they have a total of 310 calories.
jasenka [17]

Answer:

The total would be 300

Step-by-step explanation:

310

-10

-----

300

5 0
3 years ago
Lamar pays 15.60 for a pack of 6 towels. Find the unit price in dollars per towel. If necessary, round your answer to the neares
soldi70 [24.7K]

Divide total price by quantity:


15.60 / 6 = 2.60

Unit price = $2.60

7 0
2 years ago
Line r and m are parallel. Find the value of x.
vladimir2022 [97]

Answer:

Answer:

10x-3=7x+45 corresponding angle

10x-7x=45+3

3x=48

x=48/3=16

value of x is 16.

8 0
3 years ago
Helppppppppppppppppppp and answer fastttt​ where would I graph it
love history [14]

Answer:put a pt on the y on -2 then go down 3 and 2 right put another pt

Then from first pt go up 3 and 2 left

Now you have 3 pts look at picture

Step-by-step explanation:

4 0
3 years ago
What is the range of the following list of numbers:
galina1969 [7]

Answer:

it would have a range of 6

Step-by-step explanation:

im guessing that u ment 4 and ten not 104 so ya

3 0
3 years ago
Other questions:
  • Plz help ASAP !! will mark u brainlist
    10·2 answers
  • Plz write it for me how u got it ❤️On paper then send it to me
    7·1 answer
  • Can you plz help I really don’t get it
    11·1 answer
  • I bought one more pound of apples than i did bananas. Apples cost $3.40/lb and bananas cost $2.30/lb. My total cost was $31.90.
    14·1 answer
  • What equations is equivalent to the following equation: x+3=12
    15·1 answer
  • 1
    12·2 answers
  • HELP ME OUT HERE PLEASEEEEE
    6·2 answers
  • Find the amount of trees in the 43,560 ft
    15·1 answer
  • Find the slope of the line. Enter your answer in simplest form. ​
    9·2 answers
  • PLEASE HELP!!!!Choose the equation below that is equivalent to 4(x - 7) - 2(x + 1) = -10
    10·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!