Obviously, 2013. 2013-2014 (1 year) 2014-2015 (2 years) etc etc
Answer:
Cost of one doughnut = $1.25
Step-by-step explanation:
Doughnut Cost
3 3.75
1 x

Answer:
4894
Step-by-step explanation:
I know that it is divisible by 2, because it is an even number, and also the one's digit has 4, which is divisible by 2.
hope this helps :3
Answer: <em>~subtract 1/3 - 5/6 = 4/3 but tats a improper fraction so then you need to simplify and there is your answer 3/4 simple i hope this helped have a nice day (❁´◡`❁)~</em>
Step-by-step explanation:
if you ate 1/3 of a pie that is 5/6 how much pie is left?