Answer:
$25.40
Step-by-step explanation:
Find the unit price. So what you do is just divide 304.80 by 12 to get the price of one which comes out to be $25.40
This equation has no solution.
No real numbers substituted for s make the equation true.
Hope this helps!
B
A