Each side of the rhombus is 121 feet
Answer:
$0.37 per oz
Step-by-step explanation:
Unit rate
<u>9 oz costs $3.39 and 1 oz of chips cost: </u>
- $3.39/9 = $0.37 per oz of chips
B is the answer when the parabola is facing down it is negative
Answer:if you need a question you can say “ how far did the toy car move? “
Step-by-step explanation: