<span>$20/16=$1.25/candy bar
Candy bars cost $1.25 each </span>
30,240
60x24=1440x7=10,080x3= 30,240
Answer:
4/5 ;$;$&$&&$&$*$,$*$,**$*$*$*$*$
I am not sure what you mean, but x=4
Answer:
Ano pong sa Sagutin diyan
Step-by-step explanation:
hindi ko op maintiddihan sorry po