Answer:
1.101, 1.001, and 0.113
Step-by-step explanation:
the first on is the highest
plz leave a like and brainlest!! i need 10 to ask a quistion!!!
Answer:
10
Step-by-step explanation:
theres your answer now u help me
Answer:
$1.00 per bagel
Step-by-step explanation:
To find the unit rate, you just have to divide the number of bagels by how much they cost.
In your problem, the number of bagels is 6 and the price is also 6.
Now all you have to do is divide 6 by 6 and the answer to that is 1.
Example: 6 ÷ 6 = 1
Answer:
<h2>1</h2>
Step-by-step explanation:
Use the Pythagorean theorem:

We have

Substitute:

<em>subtract 9 from both sides</em>

