Answer:
9 bagels
Step-by-step explanation:
Divide the price ($6.75) by the price of one bagel ($0.75) to get the amount of bagels Jan bought. (9)
Answer:
A
Step-by-step explanation:
Iwis
Answer:
$3.99 per watermelon
Step-by-step explanation:
$39.90 total paid divided by 10 watermelons is $3.99
Step-by-step explanation:

Answer:
41
Step-by-step explanation:
first you do 21×2 and that's literally it