Are you looking for the unit price?
If so, you would divide 13.47 by 3.
This would give you $4.49 per yard.
Answer:
c
Step-by-step explanation:
because it is 3x10 to the 5th power there woould be 5 zeros
Answer:6
Step-by-step explanation:
Answer:
x= 5/4 this is correct answer hope it helps
Answer:
B!!
Step-by-step explanation: