Answer:
28 is 11/60
29 is 7/30
Step-by-step explanation:
82.15 / 31 = 2.65 per gallon
The cost of one book = $ 6 7
Number of books = 1 0 2
The cost of 102 books = $ 67 × 102
= $ 6834
Therefore, cost of 102 books = $ 6834
Answer:
x
=
7
2
,
−
8
3
Step-by-step explanation:
Answer:
- This might help a liitle its kind of like the question you are asking.
- You might not want to give people 5 points for a long question because most of them might not awnser.
Step-by-step explanation: