I believe option 3 is the correct answer! Multiply the (days) by 37.5!
$4/3=$1.33 per pound.
$9/8 = $1.13 per pound.
The second one is cheaper.
Answer:
So the answer will be 2 2/4
Step-by-step explanation:
If you need me to explain more please tell me.Hope it helps.
Answer:
36.
Step-by-step explanation:
Please correct me if i'm wrong! :)
Answer:
tqweryetqwewrqfvwrq
Step-by-step explanation: