I think it would take about 1 hour and 17 minutes
<span>24 cans costs £6
6/24 = 0.25 each can
5 * 0.25 = </span><span>£1.25
answer: </span>£1.25 for <span>5 cans</span>
XjsikJvenrmbrvr d vetch tmtvtntbrxctvy ft rvrnhwksixucjmevectvtggt
Answer:
help me and i will help you
Step-by-step explanation: