1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
kaheart [24]
4 years ago
8

Who wants to see my and more?

Mathematics
2 answers:
Katena32 [7]4 years ago
8 0

Answer:

ok

Step-by-step explanation:

Harlamova29_29 [7]4 years ago
5 0
Sure babe.........;))))))
You might be interested in
Solve the right triangle below. Round all your answers to the nearest tenth. Measure of angle Z = ______
valentina_108 [34]

Answer:

Measure \:  of  \: angle  \: z =   \boxed{ \tt{ 19.5\degree}}

7 0
3 years ago
$56,820 rounded to the nearest dollar
Alex_Xolod [135]
Well, if that is a comma in the number, it is already rounded. If the comma is supposed to be a decimal, the answer would be $57.
6 0
3 years ago
A country is considering two income tax rates. Geoffrey is comparing what his tax bill would be under each plan. Under plan A, h
worty [1.4K]
98000*0.15 is how you would find out how much he has to pay for tax, which is 14700. since you didn't post plan b, this is all i can do.
5 0
3 years ago
Read 2 more answers
A new playground is in the shape of a square. On a scale drawing, the vertices of the playground’s coordinates are: (6,0.5), (6,
bonufazy [111]

Answer:

8 units

Step-by-step explanation:

3 0
3 years ago
The diagram shows a 91 m building with a flagpole outside. the shadows of the building and the flagpole end at point c. what is
Marta_Voda [28]
It would be 13 meters, took the same test and it was the answer lol
good luck if you haven't
 already taken it!!<span />
7 0
3 years ago
Other questions:
  • Find the value of x.<br><br> (x + 4)<br> 147°
    5·1 answer
  • Can someone please explain
    5·1 answer
  • 12. I don’t know how to do it
    12·1 answer
  • 7x + 1 = x + 7<br> whats the answer
    8·2 answers
  • Is it anyone up here that can help me with this question please
    14·1 answer
  • Calculate the volume of the regular triangular pyramid
    11·1 answer
  • Can you answer this quick​ it's so hard
    6·2 answers
  • Can someone solve this question plzzzzzzz ill give brainliest
    8·2 answers
  • A 6-pack of light bulbs costs $7.38. What is the unit price?
    14·1 answer
  • HELP ME PLEASE!!! ASAP THANK YOU SO MUCH
    8·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!