Answer:
3 rooms
Step-by-step explanation:
1 1/4x3=3 3/4
or...
3 3/4 divided by 1 1/4 = 3
Answer:
$ 1.50 x 25= 37.50
Step-by-step explanation:
Subtract that from $ 87.50 you get remainder $ 50.00.
Therefore grocer paid $ 50.00 for 25 bags. $ 50.00 divided by 25= $ 2.00 per bag.
Answer:
All of them
Step-by-step explanation:
none of the graphs repeat any numbers on the x