10 razors......1 lasts for 1 week...so 10 would last for 10 weeks.
1 week = 7 days...so 10 weeks = 70 days.
6.30 / 70 = 0.09 per day (it would cost 9 cents per day)
Answer:
5 units
Step-by-step explanation:
Count the boxes between C and D
Answer:But
Step-by-step explanation:
Answer:
I don't understand the question
Step-by-step explanation:
Answer:
the answer is a
Step-by-step explanation:
i took the test on gogo.net