$750.00 rent
x 12 months
_____________________
$ 9000.00 income
hope this helps,
~ Harley Quinn~
Answer:
$56.25
Step-by-step explanation:
3 Loaves or bread cost $1875
1 loaf costs $6.25
$6.25*9=$56.25
Answer:
9
Step-by-step explanation:
The blank is 9. You are just multiplying 3 times 3 which gives 9 because 3 squared is just multiplying it with itsself.
Hope this helped! :)
Answer:
-1469.
Please give me brainliest