Answer: the first one
Step-by-step explanation:
It is the only one that is right
Answer:
Each package of pen costs 2.5
Each package of marker costs 5
Step-by-step explanation:
Please refer to the attached image for explanations
Answer:
about 6000π
Step-by-step explanation: