$16.76 divided by 4 = $4.19 each gallon
So $4.19 x 7 gallons = $29.33
Helen runs the longest distance in 4 days.
Helen (In 4 days): 2.75 x 4 = 11
Bill (In 4 days): 10
11 (Helen) > 10 (Bill), so therefore Helen runs the longest distance in 4 days.
Answer:17
Step-by-step explanation:
Answer:
1.5
Step-by-step explanation: