Answer:
53.13
Step-by-step explanation:
B. Mark bought 4 packs of gum for $1.5 each. 6 dollars in total. The 4 packs of gum is on the x axis (x, y) and the the total is 6 dollars.
Answer:
44
Step-by-step explanation:
Answer:
you are correct it is, 4a+100b
Step-by-step explanation: