1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Stels [109]
3 years ago
13

How do i use the giant one

Mathematics
2 answers:
alina1380 [7]3 years ago
6 0
What's "The giant one" ?
Snezhnost [94]3 years ago
4 0
I’m not sure I see what you are referring to?
Giant what?

Post your complete question in chat and we can help ya out!
You might be interested in
At Greens Supermarket, Lulu wrote a check for $189.94 to buy groceries. Afterward, she deposited $122.50 (money that she receive
r-ruslan [8.4K]

Answer:

$67.44

Hope it helps ;)

4 0
3 years ago
A number divisible by 5 but not by 2​
Anna11 [10]

Answer:

5

Step-by-step explanation:

7 0
3 years ago
Read 2 more answers
The irrational number square root 67 is less than [blank]
Solnce55 [7]

Answer:

The square root of 67 is less than the whole number of 9

Step-by-step explanation:

8 squared is 64

9 squared is 81

67 is in between them

4 0
3 years ago
3/5 x 3/4 *Simply your answer if you can*
olga2289 [7]

Answer:

9/20 = 0.45

Step-by-step explanation:

\frac{3}{5} *\frac{3}{4} = \frac{9}{20}

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Each school bus going on the field trip holds 36 students and 4 adults. There are 6 filled buses on the trip. How many people ar
WARRIOR [948]
240 people are going in the trip
5 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • The cost of a pair of ice skates went from $200 to $140. What is the percent change in the cost of skates?
    9·1 answer
  • Thank You in advance:-) Sally has seven times as many dimes as nickels. Their value is $3.00. How many nickels does she have?
    13·2 answers
  • What is the slope of the line y = 3?
    7·1 answer
  • Need help please , Find FE if TE=8
    9·1 answer
  • If mZQOS = 49, mZPOR = 65, and mZPOQ = 28, what is mZROS?
    8·1 answer
  • A 5-meter roll of fabric cost $23.50. What is the unit price?
    15·1 answer
  • If MN = 5, NO = 13, then LM = (Blank 1). (Round your answer to one decimal place, as necessary.)
    6·1 answer
  • 22 quarts of orange juice is available. How many gallons of orange juice is available?
    7·1 answer
  • Ali Clara and Shane raise money for new books for the school library all Ellie rays 20% more than Clara and $58 more than Shan C
    8·1 answer
  • Estimate first, and then solve using the standard algorithm. Show how you rename the divisor as a whole number. 6.39 ÷ 0.09
    6·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!