Answer:
6 for $1.26 is better
Step-by-step explanation:
$1.26/6 = $0.21 per can
$1.98/9 = $0.22 per can
Answer:
i dont know im so sorry for making you feel like you
Step-by-step explanation:
i dont know im so sorry for making you feel like you
Take 2 hours out of your day to look over notes/ work on problems, tutoring also helps. Put yourself in a room that's silent thay way no distractions also make sure you take 5 minutes breaks so your brain doesn't overheat
Answer:
slope = -6 and y intercept=0
Step-by-step explanation:
Answer:
if you can post a picture of the graph maybe I can tell you alright
Step-by-step explanation: