Answer: Light bulbs.
Step-by-step explanation:
Paint Brushes: 29.82 ÷ 14 = $2.13 per brush.
Drywall Screws : 31.84 ÷ 16 = $1.99 per anchor screw.
Light Bulbs: 27.15 ÷ 12 = $2.26 per light bulb.
Sandpaper: 36.54 ÷ 18 = $2.06 per piece of sandpaper.
Answer:
i need points rq thanks so much
Step-by-step explanation:
imma go waste these points now
Answer: to know how to do bussiness
Step-by-step explanation:civil aviation has a lot of departments they dont work only in the air but they also work at the airport. they need math to do bussıness
Answer- your answer would be 5/11
Answer:
- 4/6, -6/9, -8/12, -10/15, -12/18, -14/21, and more