Answer: -24.
Hope this helped you! :)
Please give me Brainliest
Answer: 6
Step-by-step explanation:
4 centimeters times what gives u 8 centimeters
I think she ate 1/2 i think
The answer:93.75
I think recommend calculators online I’m sure I’m a little off
1. 2.00/64=3.125 cents per oz
2. 7.50/256=2.930 cents per oz.
3. The best deal is at the whole sale