Answer:
<h2>1.80 per pound of strawberries</h2><h2 />
Step-by-step explanation:
8.10 / 4.5 pounds = 1.80 per pound of strawberries
243 counselors will be there
Answer: theres a website called weegy did you try that?
Answer:
He must work additional 8 hours.
Step-by-step explanation:
Because 1550.00/20=7.75
217.00/7.75=28
28-20=8
So,an additional of 8 hours
6+1
8-1
10-3
14-7
Theses are also equal to ur answer