1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
mars1129 [50]
3 years ago
7

Help me please!! I am so confused!!

Mathematics
1 answer:
Gwar [14]3 years ago
7 0

Answer:

(4,1), (-4,1), (4,6), (-4,6)

Step-by-step explanation:

Here can be identified two points with the same 'y' value: (4,1), (-4,1)

it means that there is a line passing by y=1

Same for (4,6), (-4,6): it means that there is a line passing by y=6

Now find the distance between two points in both cases


You might be interested in
There is 174 games scheduled for 6 different leagues each league has the same number of games scheduled how many games does each
maxonik [38]
Twenty nine games in each league
7 0
3 years ago
Please help me please or i will fail my test please help
stich3 [128]

Answer:

1: B

Step-by-step explanation:

4 0
3 years ago
What is the gcf of 36 and 45
bearhunter [10]
For the values 36 and 45, the GCF = 9
6 0
3 years ago
Read 2 more answers
WILL GIVE BRAINIEST TO WHOEVER'S RIGHT!!!!
Aneli [31]
C. Corresponding Angles Postulate
7 0
3 years ago
FOR BRAINLSIT!!!<br><br> A<br> B<br> C<br> D
Phantasy [73]

Answer:

The 2nd option is correct

Step-by-step explanation:

The only numbers on a dice greater than 4 are 5 and 6, and we want to get the color blue, so the 2nd option is correct.

7 0
2 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • rachel received a $70 gift card for a coffee store. she used it in buying some coffee that cost $7.44 per pound. after buying th
    9·2 answers
  • For a homework question, linda is asked to rewrite the expression (x^3×x)^2 in the form x^k.
    15·1 answer
  • What is the percentage increase of 260 and 299
    15·1 answer
  • Six groups of students so 162 balloons at the school carnival there are three students in each group if each student sells the s
    8·2 answers
  • Mason takes his pulse. He counts 48 beats in 2/3 minute. Mason goes on a bike ride and takes his pulse again. Now he counts 81 b
    12·1 answer
  • 15 pounds; grams convert
    7·2 answers
  • Please answer i will give you brailest!!!!!!!!1
    9·2 answers
  • Please help due right now
    11·1 answer
  • The Bartlett family is taking a road trip to Yellowstone National Park! Yesterday, they drove a total of 550 miles in 11 hours.
    8·2 answers
  • If Store A sells 24 for $6.50, What is the unit price for store A?
    11·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!