3951 is an example of a standard form.
What standard form means is the number is written in numerical form.
More examples: 5269, 95862, 125634, etc.
<span>524288 is the answer have a good day</span>
The lease will cost $14,220 for 36 months at $395 a month
Answer:
See below.
Step-by-step explanation:
For each size, divide the cost by the amount. Make sure the amounts are all in the same units. Then, the lowest cost per unit is the best buy.