1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
sergejj [24]
3 years ago
5

Wat is 1 plas 1? I reeeely want know

Mathematics
2 answers:
Aleksandr [31]3 years ago
5 0

Answer:

i think its 2

Step-by-step explanation:

1 + 1 = 2

Hoochie [10]3 years ago
3 0

Answer:

11

Step-by-step explanation:

You might be interested in
Can some help me with this
inn [45]

Answer:

Naw I can't help ya I gotta find my notes

4 0
3 years ago
Fourth term of sequence is 216, sixth term 96
My name is Ann [436]
312 I think, hop[e this helps
4 0
3 years ago
Devon is trying to find the unit price on a 6
Inessa [10]
No, she's not. If each energy drink's unit cost was just over $2.00, and there are 6 drinks in a pack, then that's at least $12.00 right there, but the entire 6-pack is on sale for only $2.99. She should find the correct price by dividing $2.99/6, resulting in about $0.50 per drink
8 0
3 years ago
Can someone help me?
choli [55]

Answer:

Step-by-step explanation:

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
1.) Ivan made a scale drawing of his cell phone using the scale factor 1 mm = 2 in. How long is the drawing of his phone if the
nasty-shy [4]

Answer:

we love fortnite we love fortnite

we love fortnite

we love fortnite

we love fortnite

we love fortnite

we love fortnite

we love fortnite

we love fortnite

we love fortnite

we love fortnite

we love fortnite

we love fortnite

Step-by-step explanation:

5 0
3 years ago
Other questions:
  • A square painting has a length of 62 cm. What is the area of the painting?
    14·2 answers
  • Whats is y=1/3x+2 This is for math
    10·1 answer
  • A certain lot consisting of ten items has three defective items and seven nondefective items. How many possible subsets of 2 ite
    13·1 answer
  • During one month, a rental agency rented a total of 155 cars, trucks, and vans. Nine times as many cars were rented as vans, and
    14·1 answer
  • Im using all my points for this pls help
    15·2 answers
  • Determine the average number of customers waiting in line. (Round your answer to 2 decimal places.) b. Determine the average tim
    8·1 answer
  • Select the correct numbers on the number line. Which points on the number line are 8 units away from 0?
    9·1 answer
  • Can someone pls help me
    14·1 answer
  • En un puesto de verduras se han vendido 2 kg de naranjas y 5 kilos
    12·1 answer
  • Math question... lol
    13·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!