Answer:
.50 C
Step-by-step explanation:
if you divide 6 by 12 you get .50
This means the cost of each apple is .50 cents.
Answer:
B
Step-by-step explanation:
Answer:
What do you need help with mate?
Step-by-step explanation:
you don't have a question posted.
Answer:
33
Step-by-step explanation:
3*4*2.75=33