300,000 my answer has to be 20 letters long btwww
If there are 45 beads, with a ratio of

Then,

Then if

Then

Therefore,

Meaning, there would be a ratio of 36 beads to 9 beads
Cost per kg=(total cost)/(total kg)
total cost
coconut juice: 2kg, at $5/kg, so 5*2=$10
coconut milk: 8kg, at $3/kb, so 8*3=$24
total cost=10+24=$34
total kg=2+8=10
cost per kg=$34/10kg=$3.40per kg
The volume would be <span>15927.87
so
</span>V ≈ 15927.87to be sure with my answer.
Answer: 1
Step-by-step explanation: the lowest number they divide into evenly is 1