Answer:
Volume formula is to multiply all dimensions.
Answer: 18.75
You’re welcome
Step-by-step explanation:
Answer:
$0.96
Step-by-step explanation:
To find the unit price is to find the price of 1 meter.
9m = $8.64
1 m = 8.64 ÷ 9 = $0.96
Answer:
d
Step-by-step explanation:
just makes sense bc they're all in 2nd grade
I think the answer is d. The slope of AC=Slope of DF.
Hope this helped☺☺
C!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!