1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Ivenika [448]
3 years ago
8

What gaming you tubers should I watch? I like Mark, Jack, Felix and Ethan. But anymore suggestions?

Mathematics
2 answers:
djyliett [7]3 years ago
8 0

Answer:

Phly Daily

Step-by-step explanation:

because he is bomb. also maybe typical gamer

mestny [16]3 years ago
8 0
Graystillplays, RTGame, Callmekevin are all great choices :)
You might be interested in
I need help please please please please help meeeeer
12345 [234]
This is the awnser to the problem
5 0
2 years ago
If f(x) = 3x - 1 and g(x) = x + 2, find (f- g)(x).
VMariaS [17]

Answer:

(f-g)(x) would be 2x-3

5 0
3 years ago
How do i find the volume of a cone
enyata [817]
V=PiR^2H/3

Pi = 3.14 (use pi symbol on calculator)
R is the radius if the cones bottom
H is the height of the cone
3 0
2 years ago
Read 2 more answers
Look at this expression.
Soloha48 [4]

Answer:

c 18

Step-by-step explanation:

Idid thsi in Kahn academy and got it correctly

4 0
2 years ago
Pleaseeeeeee helpppp!!!!
evablogger [386]

Try this one:


y = -\frac{1}{5} |x-4|+2

6 0
3 years ago
Other questions:
  • Can someone help me ? Its due today please
    10·2 answers
  • Which of the following is an irrational number
    15·2 answers
  • The side of a square is (4x - 2y). What is the perimeter of the square?
    9·2 answers
  • What is the data correlation in the scatter plot below?
    8·1 answer
  • What’s the numerator for the following rational expression
    13·1 answer
  • Marilyn has two credit cards, D and E. Card D has a balance of $691.64, and Card E has a balance of $1,014.22. The minimum month
    5·2 answers
  • A 9-pound bag of dog food costs $40, and a 20-pound bag of dog food costs $85. Which bag is the better buy?
    14·1 answer
  • a salesman earns 40% commission on all the merchandise that he sells. Last month he sold $700 worth of merchandise. How much in
    11·1 answer
  • One bottle of $6 for 8 ounces. A second bottle costs $4 for 5 ounces of shampoo. Which has the lower unit rate. How much lower?
    8·1 answer
  • Seth needs to buy mulch to cover a circular garden. The garden has a radius of 5ft. Mulch costs $0.25 per square foot. How much
    12·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!