1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Evgen [1.6K]
3 years ago
11

A plumber charges a one time

Mathematics
1 answer:
sashaice [31]3 years ago
8 0

Answer: Probably Fee.

Step-by-step explanation:

You might be interested in
How do you solve the inequality to -3|2-4u|+5<-13
alukav5142 [94]

Answer:

u=-1

Step-by-step explanation:

-3|2-4u|+5<-13

-6+12u+5<-13

12u<-13-5+6

12u<-12

12u/12<-12/12

u=-1

7 0
3 years ago
The height of a sunflower plant varies directly with it's age.Once it has sprouted from the ground,when a sunflower is 2 week ol
yKpoI14uk [10]
<span> (38/2) x 3 1/2 or (114/6) x 3 1/2=66.5

so your answer is 66.5</span>
7 0
3 years ago
RED YOU ARE VERY SUS
Allisa [31]

Answer:

YES YES HE VENTED ITS NOT ME DONT WORRY

7 0
3 years ago
Read 2 more answers
2+2 pls help quick or ill fail sike awnser 7/3x = 2/3
kompoz [17]

Answer:

21/3 i think

Step-by-step explanation:

7 0
2 years ago
Read 2 more answers
What is 2/5 times 5/16
melomori [17]

Answer:

1/8

Step-by-step explanation:

7 0
2 years ago
Other questions:
  • Is the square root of 128 irrational?
    8·2 answers
  • Max spends three times as long on his math homework than he does on his science homework. If he spent total of 64 minutes on mat
    8·2 answers
  • The rectangle below has an area of 14x^4 + 6x^2 square meters. The width of the rectangle (in meters) is equal to the greatest c
    8·1 answer
  • Do tessellations have to be polygons?
    14·1 answer
  • Suppose you are interested in comparing brand A interior latex paint to brand B interior latex paint. Design an experiment to de
    13·1 answer
  • Select the correct answer.
    11·2 answers
  • What is scatter plots
    13·2 answers
  • I need help!!<br> I don’t get it!!
    11·1 answer
  • I will give brainlyest
    5·1 answer
  • A box of 15 cookies costs $9. how much is one cookie?
    5·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!