1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
marishachu [46]
2 years ago
11

Help me plz help assao​

Mathematics
1 answer:
8_murik_8 [283]2 years ago
4 0

next month she will earn 4943.25 !

You might be interested in
Sam opened a money-market account that pays 3% simple interest. He started the account with $7,000 and made no further deposits.
Verizon [17]
He hold account for 5 years or 5 months. Depending on 3% per year or 3% per month
6 0
3 years ago
Simplify the expression 11x − (2x2 + 8x).
34kurt
11x - (2x^2 + 8x) 

11x-2x^2-8x 

(11x-8x)-2x^2 

3x-2x^2
5 0
3 years ago
The decibel level of sound in a quiet office is 10−6watts/m2.
Liono4ka [1.6K]
I don’t understand your question can you explain it more
4 0
3 years ago
Ken painted 14 meters of fencing in 1 hour. How many centimeters of fencing can he paint in 45 minutes?
Andrew [12]

Answer:

.

Step-by-step explanation:

3 0
2 years ago
Read 2 more answers
Can there be more than one mean or mode in a math problem??
astraxan [27]

Math. When no number occurs more than once in a data set, there is no mode. If each of two numbers occurs twice, we say the set is bimodal.
5 0
3 years ago
Other questions:
  • 5.4x 7 \4 simplify this wat do i do ?????
    15·1 answer
  • When a number is doubled and then added to 24,the result is 49
    10·1 answer
  • Write a function to represent the set of ordered pairs.<br><br> {(2, -2), (3, 8), (4, 22), (5, 40)}
    11·1 answer
  • Student Debt – Vermont: The average student loan debt of a U.S. college student at the end of 4 years of college is estimated to
    9·1 answer
  • If a half gallon milk costs $1.24, what is the cost per pint?
    10·1 answer
  • The U.S. Energy Information Administration claimed that U.S. residential customers used an average of 10,608 kilowatt hours (kWh
    13·1 answer
  • QUICK whoever gets the correct answer here’s a brainliest
    10·1 answer
  • Alexandra wants to design a game. In the game that Alexandra wants to create, it will involve two spinners and a game mat. The f
    14·1 answer
  • The height of a giant sequoia tree is proportional to its age. Use the graph to determine how long it takes for a giant sequoia
    15·1 answer
  • What type of number is 12.25-5i
    15·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!