Answer:
B. The amount owed is greater than the car's worth
Step-by-step explanation:
APEX
Answer:
$3.36
Step-by-step explanation:
What is the unit cost of POTATO salad, if 0.25 lb costs $0.84?
$0.84
---------- = $3.36
0.25 lb
<span>1. $50,000. divided by 1000 shares = $50. per share
2. The market price is 49 1/4, or $49.25
3 . It is selling par.(Par =$50,selling$49.25)
</span>
Answer:
43
Step-by-step explanation:
1+2->12^-4=1243