Answer:
can you clarify because i dont understand what you're asking
Step-by-step explanation:
Answer:
I'm not sure the what the question is but for...
1 hour: B is cheaper
2 hours: B is cheaper
3 hours and up: A is cheaper
0.98+1.19+4.89 = $7.06 Craig spent all together yesterday
You cannot measure the length of a ray of a pair of rays but you can measure a line segment
A quarter Multiplied by a number plus five is equivalent to a number Minus seven