Umm i would not trust that file
Answer: 
<u>Step-by-step explanation:</u>
Red or Green



≈ 48%
q = 10p because all of them are multiplied by ten
Answer:
The answer is A.
Step-by-step explanation:
This is Associative Law, a + (b+c) = (a+b) + c .
If you divide the cost by the ounces, that will be the unit rate.
3.60 divided by 12 is 0.3 or 30 cents. 5 divided by 20 is 0.25 or 25 cents. 6.40 divided by 32 is 0.20 or 20 cents