1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
lesya692 [45]
3 years ago
11

anns paycheck showed a regular weekly saluray of 835.50 a deduction of 1395 for overtime what is anns final pay?

Mathematics
1 answer:
DochEvi [55]3 years ago
3 0

there is no way she can get 1,395 dollars took away id she is only making 835.50 need more information.

You might be interested in
What is10 + 9 <br><br> i really dont know <br><br> can someone help me
Tresset [83]

\huge \green{ \boxed{ANSWER}}

10  \:  +  \: 9 \:  =  {\boxed{19}}

USE CALCULATOR -_-

\mathfrak{JazmineChoi}

<em><u>STAN </u></em><em><u>TREASURE</u></em>

8 0
2 years ago
Read 2 more answers
Solve -4(x+2)-2x+4 plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
nikitadnepr [17]

Answer:

-6x-4

Step-by-step explanation:

6 0
3 years ago
Read 2 more answers
susan belongs to a music club. In this club students can buy a student discount card for $19.95 this car to last them to buy CDs
Xelga [282]

Answer:

12 CD's

Step-by-step explanation:

61.95=19.95+3.50(x) subtract 19.95

42=3.50x divide by 3.50

x=12

6 0
3 years ago
A sample of size 39 will be drawn from a population with mean 23 and standard
Agata [3.3K]

Answer:

it is b

Step-by-step explanation:

I did it on ed 2020

7 0
3 years ago
What is the quotient?
ivann1987 [24]

Answer:

In arithmetic, a quotient is the quantity produced by the division of two numbers

4 0
3 years ago
Other questions:
  • F (x)=(3x+7)^2 then f (1) =
    5·2 answers
  • Simplify the product. 3p^4(4p^4 + 7p^3 + 4p + 1)
    7·2 answers
  • . Curt is installing a picket fence around his garden which is 45.45 ft by 14.63 ft. When he gets to the hardware store he finds
    6·1 answer
  • Account A and Account B both have a principal of $2,000 and an annual interest rate of 2%. No additional deposits or withdrawals
    9·1 answer
  • Tanisha spends $20.90 on 9.5 quarts of strawberries for the shortcake. What is the price of each quart of strawberries?
    10·1 answer
  • Whoever gets it right ill reward brainlyess answer
    7·2 answers
  • Help meeeeeeeeeeeeeeeee
    8·1 answer
  • 5
    8·1 answer
  • If X = 18 units, Y = 24 units, and Z = 30 units, what is the sine of
    10·1 answer
  • Please help me
    6·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!