1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Elza [17]
3 years ago
15

What is the greatest .03, .099, .103, .13

Mathematics
1 answer:
steposvetlana [31]3 years ago
7 0
The answer is 0.13 because it has the highest number in the tens place.
You might be interested in
Which expression is equivalent to the following complex fraction?
blagie [28]

Answer:

The correct choice is option B. y+1/y-1

Step-by-step explanation:

7 0
3 years ago
Answer if you have discord please i need some friends
kirill115 [55]

Answer:

its_tayyy#2357

Step-by-step explanation:

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Which expressions are equivalent to 9x(2+y) ?
sergiy2304 [10]
<span>18x+9xy is correct all Roots are to x=0 and y=-2
(9x⋅2)+(9x⋅y) is correct </span>Roots are to x=0 and y=-2

7 0
3 years ago
A music store sold 10 to the third CDs and ten to the second CDs players if each CD costs $12 and each CD player costs $35, what
enot [183]
10^3 CDs with CD = $12 then total CDs earnings is (10^3)(12) = $12,000
10^2 CD players with CD plater = $35 then total CD player earnings is (10^2)(12) = $1,200
Total store earnings = ($12,000 + $1,200) = $13,200 
4 0
3 years ago
Read 2 more answers
Mrs. Lopez bought 6 rosebushes at Lowes for $22.08. What is the unit cost of one rosebush?
DedPeter [7]
It will be $3.68 for each rose bush because if she bought 6 of them for $22.08 then 22.08/6=3.68
8 0
3 years ago
Other questions:
  • 18. Which of the following has the greatest value? * O 3.14 O 14/2 21 O 79​
    6·1 answer
  • a random sample of 50 dogs at an animal shelter were tested for heart worms , and 4 tested positive. it costs $300 to treat a do
    7·1 answer
  • What is the slope of the line that contains the points (5,-1) and (-5,5)​
    8·1 answer
  • Aband has 36 members . they are arranged in to 6 equal rows. how many band members are in each row
    14·2 answers
  • The Ramos family shared 1/3 of gallons ice cream. There are four people in the family. What part of gallon did each person eat?
    9·1 answer
  • What is the surface area of the prism?
    5·1 answer
  • If 5x+3y=12 and 4x-5y=17, what is the value of y?
    10·1 answer
  • How Many Times does 25 go into 56???
    11·2 answers
  • Establish each identity:<br> csc Θ/ 1+ csc Θ = 1-sin Θ/ cos^2 Θ
    13·1 answer
  • Annita is sewing a lace edge around a rectangular quilt. She will need 146 inches of lace to do the entire quilt. If the quilt i
    14·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!