The answer is 3 50 means 3 in this situation
Answer:
The pdf is not showing anything
Step-by-step explanation:I would help you otherwise.I am sorry.Don't let this get you down.I hope you have a good day.
Hello!
To find the price of one marker you divide the price paid by the amount of markers bought
6 / 20 = 0.30
A marker cost $0.30
The answer is $0.30
Hope this helps!
Answer:
No
Step-by-step explanation:
2/13=0.15384615