Answer: 5
Step-by-step explanation:
If;
5 gallons = $12.50 / 5 = $2.50/gallon
11 gallons = $26.40 / 11 = $2.40/gallon
In conclusion, 5 gallons cost more per gallon than 11.
Answer:
hi
Answer: 11
Step-by-step explanation: because I said so.
its c trust i am a man in my moms bacement
-5 x (4-n)